شنبه, 16 ارديبهشت 1396 ساعت 10:58

بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت است.

اگر سایت شما در موتورهای جستجویی مانند گوگل رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. بنابراین ما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجو نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 3 الی 6 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجوی معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر فرآیند بسیار ارزشمندی است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر میگردند به سایت شما راهنمائی خواهند شد بهینه سازی سایت بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست.
همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت.

فاکتورهای سئو سايت و بهینه سازی سایت عبازتند از :
1 -  فعالیت و اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی
2 - تولید محتوای مفید برای کاربران
3 - دریافت لینک یک طرفه از سایت های مرتبط با موضوع
و ...

موارد ذکر شده  اصول کلی سئو سایت می باشند و موارد و نکات ریز بسیاری وجود دارد که بعدا به آنها می پردازیم .

خواندن 1946 دفعه