یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 09:16

تکنیک های سئو در محتوا

محتوا یکی از فاکاتور های غیر قابل حذف در سئو سایت است. محتوایی که در سایت خود قرار می دهید، باید با اصول سئو سایت درج شود تا بتواند ترافیک را به سمت وب سایت شما هدایت کند. پس هنگام تولید محتوا علاوه بر کاربران، موتورهای جستجو را هم مورد هدف قرار دهید.
در ادامه به بیان تکنیک های سئو که می توانید در محتوا به انجام رسانید تا سایت خود را ارتقا دهید اشاره میکنیم.

تیتر در محتوای طراحی سایت
انتخاب تیتر اولین موضوعی است که می بایست پیش از تولید محتوا بدان توجه نماییم. محتوا و تیتر محتوای شما باید حول کلمه کلیدی سایت شما تنظیم گردد زیرا که در اینصورت می تواند ترافیکی از کاربران که نیازمند اطلاعات در حوزه شما هستند را به سمت سایت هدایت کنید. تیتری از موضوعات که مرتبط به حوزه کاری شما هستند و بیشتر توسط کاربران جستجو می شوند را تعیین و مشخص نمایید و در این زمینه به تولید محتوا بپردازید.

هدینگ ها در محتوای طراحی سایت
هدینگ ها یا همان تیتر اصلی و تیتر فرعی (h1,h2,h3 , ...) از مهمترین فاکتورها در تولید محتوا هسنتد. تیترها موجب می گردد که کاربر دریافت بهتری از مقصود و موضوعاتی که در مطلب بدان پرداخته شده است بگیرد و دیگر اینکه تیترها در تگ h قرار می گیرند و این امر در سئو محتوا به شما کمک می نماید.

چگالی کلمه کلیدی در محتوا طراحی سایت
چگالی کلمه کلیدی موضوعی است که در محتوا می بایست بدان توجه خاص شود. چگالی کلمه کلیدی را در محتوای خود در نظر بگیرد. زمانی که شما در محتواهای خود کلمات کلیدی خود را تکرار می نمایید در واقع کمک می نمایید که محوریت سایت خود را به گوگل بشناسانید. البته در نظر داشته باشید افراط در به کاربردن کلمات کلیدی نه تنها تاثیر مثبت نداشه گاها تاثیر عکس نیز گذاشته است. پس همیشه اعتدال را رعایت کنید.

لینک سازی
کلمات کلیدی که مربوط به حوزه کسب و کارتان است را لینک دار کنید، برای مثال اگر زمینه کسب و کار شما پشتیبانی سایت است و کلمه پشتیبانی سایت را در مقاله خود استفاده کرده اید، آن را به صفحه اصلی وب سایت خود لینک کنید.

نکته دیگر اینکه با bold کردن کلمات کلیدی مورد نظرتان که در متن مقاله استفاده شده است، هم میتوانید به ارتقا سئو سایت خود کمک کنید. در واقع با اینکار به گوگل میگویید که این کلمه دارای ارزش بیشتری هست.

 

خواندن 2075 دفعه